Nyitott karrier lehetőségek

Területi üzletkötő / vezető

Elvárás: agrármérnöki valamint növényvédelmi szakmérnöki vagy növényorvosi végzettség

Mezőgazdasági Adminisztrátor

Elvárás: mezőgazdasági tapasztalat / tanulmányok, Megoldás-orientált gondolkodás

Területi üzletkötő / területi vezető

Feladatok

  • a mezőgazdasági végfelhasználók részére történő direkt műtrágya, vetőmag és növényvédő-szer értékesítés, terménykereskedelem,
  • új termékek piaci bevezetésében való közreműködés,
  • szaktanácsadási és egyéb szakmai feladatok ellátása,
  • kapcsolattartás a gyártó, a végfelhasználók és a nagykereskedők között.

Elvárások

  • agrármérnöki valamint növényvédelmi szakmérnöki vagy növényorvosi végzettséggel rendelkezik,
  • a műtrágya-, vetőmag-, növényvédő-szer- és terménykereskedelemben széles körű értékesítési szakmai tapasztalatokat szerzett,
  • kiváló kommunikációs és tárgyalási képességekkel bír,
  • „B” kategóriás gépjárművezetői engedélye továbbá felhasználói szintű számítógépes ismerete és készsége van.
  • Integrátor cégekkel való korábbi együttműködés valamint angol nyelvből legalább középfokú „C” típusú nyelvvizsga megléte előnyt jelent.

Amit kínálunk

  • mobiltelefon
  • gépjármű
  • laptop
  • képzések

Küld el fényképes önéletrajzodat az alábbi e-mail címre a pozíció megjelölésével. Érdeklődj az alábbi elérhetőségek egyikén!

Növényvédő szer raktáros

Feladatok

  • Csak és kizárólag a megrendelt áru mennyiségi és minőségi átvétele
  • Beérkezett áruk kirakodása
  • Raktározás megszervezése az ésszerűség szem előtt tartásával
  • A vevők folyamatos kiszolgálása, az áru összegyűjtése és gépkocsira pakolása
  • Emelőgépek rendeltetésszerű használata
  • Stb.

Elvárások

  • Zöldkönyv (vagy zöldkönyv megszerzésének szándéka)
  • Targoncás jogosítvány
  • Felelősségteljes munkavégzés

  • képzések

Mezőgazdasági adminisztrátor

Feladatok

  • Termeltetési szerződések kötése, termelőkkel történő kapcsolattartás, terménykereskedelmi adminisztráció
  • Áruátvételi jegyek bevételezése alapján felvásárlási bizonylatok elkészítése
  • Termelői hitelkeretek egyeztetése, vásárlás engedélyezése, bizonylatolása
  • Készletek bevételezése

Elvárások

  • Mezőgazdasági tapasztalat / tanulmányok
  • Precíz munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség termelőkkel és munkatársakkal
  • Megoldás-orientált gondolkodás
  • Minimum középiskolai érettségi

  • képzések

cím: 3434 Mályi, Kistokaji út 1.
adószám: 11072229-2-05

Translate »