Nyitott karrier lehetőségek

Kereskedelmi asszisztens

Feladatok

  • A Kereskedelmi Igazgatóság adminisztrációs
    feladatainak ellátása
  • Potenciális vásárlók felé írásos ajánlatok
    készítése, szerződések megkötése
  • Naprakész vevő és gépeladás nyilvántartás
    vezetése
  • Számlázási, gépkiadási, szállítási feladatok szervezése
  • Sikeres eladások utókezelése
  • Gépértékesítéssel kapcsolatos rendezvényeken
    történő aktív részvétel

Elvárások

  • Adminisztrációs és asszisztensi szakmai gyakorlat
  • Középfokú végzettség
  • Közgazdasági tapasztalat előny
  • Számítástechnikai ismeretek (Microsoft Office – Word, Excel, Outlook)
  • Gyors és gépírás előny
  • Munkavégzés helye: cégünk Mályiban található központja

Amit kínálunk

  • Családbarát munkahely
  • Kihívásokkal teli munkahely egy gyorsan növekvő üzletágban
  • Utazási támogatás

Küld el fényképes önéletrajzodat az alábbi e-mail címre. Érdeklődj az alábbi elérhetőségek egyikén!

cím: 3434 Mályi, Kistokaji út 1.
adószám: 11072229-2-05

Ismerjen meg minket!

Translate »